Skip to content Skip to footer

HAKKIMIZDA

Kuruluşu 1992 yılından itibaren Efe Madeni Yağ ve Hırdavat olarak birçok akaryakıt istasyonlarının madeni yağlarının ve hırdavat malzemelerinin satışını gerçekleştiriyoruz, 26 Mayıs 2002 tarihine kadar Efe Madeni Yağ olarak kurmuş olduğumuz bu şirketin alt kuruluşu olarak hırdavat malzemelerinide başlatmış olduk. Tarih 1 Kasım 2004 yılını gösterirken Efe Madeni Yağ ve Hırdavat ismi Konya ili çevresinde başlamış ve yıllar içerisinde adını duyurmuş pazarlama faaliyetleriyle sayesinde ise ününü yaymıştır. 

21.12.2015 tarihinden buyana Efe Madeni Yağ ve Hırdavat ismiyle faaliyetlerini devam ettiren bu şirket, Türkiyenin dört bir yanına ününü yaymış bulunmakta. Günümüzde ise madeni yağ ve hırdavat satışlarında insanların işlerini kolaylaştıracak malzemelerle güvenini kazanmıştır. Şuan ise hem web sitesi üzerinden hemde şubelerimizden faydalanarak işinizle alakalı aradığınız herşeyi bizde bulabilirsiniz.

Misyonumuz Efe Madeni Yağ ve Hırdavat babadan oğula gelen bir nesilde ailesinin şirketine sahip çıkan sektörde önemli faaliyetlere katılarak ünvanını yaymak. Vizyonumuz dış ticaret sektöründe ise insanlara fayda sağlaması amacıyla kaliteli ve güvenilir marka ürünlerle hizmetler sunarak ülkesinin ve toplumunun ileriye taşıması için tüm faaliyetlerini sağlıklı, emniyet içerisinde ve çevresel kitleye duyarlı bir şekilde, sosyal sorumluluklarını benimseyerek gerçekleştirmektir.